יעוץ הורים בחיפה

יעוץ הורים חיפה

ילדים הם הדבר היקר ביותר לכל הורה. לכן, במצבים בהם אנו מאתרים בעיות שונות בקרב ילדינו, אנו מחפשים את אנשי המקצוע שיעניקו לנו ייעוץ כיצד יש לנהוג בהם ומהי הצורה הטובה ביותר להתמודד עם הבעיה לאורך זמן.
קליניקת ייעוץ הורים חיפה תעניק לכם את הייעוץ הטוב ביותר לגבי התמודדות עם ההתנהגות, ליקויי הלמידה ובעיות נוספות מהן סובלים ילדכם.  הייעוץ יתבצע על ידי  פסיכותרפיסטית מוסמכת בעלת ניסיון רב בכל הקשור לתחום  הייעוץ והטיפול בתחום הורים- ילדים.

 

מהו ייעוץ הורים חיפה

אם אתם חשים כי הילד שלכם אינו מקשיב לכם כבעבר, אם המורים מספרים לכם כי הוא אינו מרוכז בכיתה ומפריע לילדים אחרים, אם אתם חשים כי הילד הוא זה שמתווה את הקו ההתנהגותי  באפן שאינו מקובל עליכם ועוד, הגיע הזמן לפנות אל איש מקצוע אשר ינחה אתכם כיצד להתמודד עם המצב.

איש מקצוע יוכל להציע לכם פתרונות פשוטים וקלים המתאימים למצבו של הילד שלכם ובכך לאפשר לכם לחדש את התקשורת איתו. המטפל יתאים את הכלים והפתרונות למשפחה שלכם והיכולות שלה. הצעד הראשון של המטפל יהיה פגישה עם ההורים, על מנת להתרשם מהם, לשמוע מה הן הבעיות ביניהם ובין הילדים שלהם, לבדוק מהו הידע שלהם בכל הקשור אל טיפול בילדיהם וכיצד הם פעלו עד כה.

בפגישה זו המטפל יעזור להורים לתעל את הידע שלהם וליישם אותו במגוון שיטות התנהגותיות עם הילד שלהם. בנוסף, בפגישת הייעוץ, ההורים יחליטו באם המטפל נראה להם כאיש המקצוע מיומן אשר יכול לעזור להם.

במהלך ייעוץ הורים חיפה יועלו הנושאים הבאים:

♥ התקשורת של ההורים עם הילדים- השינויים בתקשורת של הילד עם ההורה במהלך הזמן, התקשורת של ההורים עם הילדים , כלים ושיטות יעילות על מנת לפתח תקשורת יעילה ונכונה עם ילדכם ועוד.
♥ העצמת הורים- פעמים רבות ההורים מגיעים אל המטפל בטענה כי הילד אינו מקשיב להם וכי הם חשים שאין להם שום סמכות בעיניו. בייעוץ המטפל ידון עם ההורים בכל הקשור אל תחום סמכות ההורים כיצד הם יכולים לזכות בחזרה באותה סמכות בעזרת צורות התנהגותיות ושיטות אפקטיביות עם הילד.
♥ שיפור הבנת הסיבות הלא מודעות לקשיים לקבלת הילד וצרכיו .

אלו הם חלק מהנושאים אשר יידונו וייבחנו במהלך ייעוץ הורים חיפה.

 

ייעוץ הורים חיפה – התנהגות נכונה לכל בעיה

קליניקת ייעוץ והדרכת הורים בחיפה תעזור לכם ההורים להתמודד עם הילדים שלכם. אשת המקצוע בקליניקה שלנו מומחית ובעלת ניסיון רב בכל הקשור לטיפול בילדים עם בעיות של הפרעת קשב וריכוז, הפרעות התנהגותיות, פחדים שונים, ילדים אשר חווים קשיים בבית הספר ועוד.

פנו אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות ואנו נעזור לכם לעזור לילדכם.

יצירת קשר

חייגו: 050-5370280

יצירת קשר

לקביעת פגישה התקשרו

050-6242516